design

Ukończyłam studia podyplomowe - Wzornictwo Przemysłowe w Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi oraz Total Design Management w Szkole Biznesu PW (studia interdyscyplinarne prowadzone przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego oraz Politechnikę Warszawską).

Nie są mi obce ani design thinking, ani praca w interdyscyplinarnych zespołach. Mam to szczęście, że pomysłów mi nie brakuje, a jako że jestem też magistrem socjologii - nakładam na projektowanie i analizy wzornicze aspekt społeczny. Dobrze poruszam się w badaniach jakościowych i ilościowych, opracowywywaniu person oraz analizie rynku. Na co dzień pracuję rozmawiając z naukowcami - mam więc wiedzę, jakie są trendy w nauce i wgląd w nowoczesne technologie. 

Współpracuję z firmą Izabela Wikar Konsulting, dla której opracowuję część audytu dotyczącą potencjału firm, produktów i technologii w obszarze wzornictwa.

Jako specjalistka z ramienia firmy Go Global Group przygotowałam obszerną strategię wzorniczą dla producenta mebli drewnianych - firmy Jagram.

Potrzebujesz do działania całego interdyscyplinarnego zespołu z psychologiem, socjologiem, projektantem wzornictwa przemysłowego, projektantem wnętrz? Chcesz stworzyć coś więcej niż sam produkt? Markę, usługę, brand? Dobrze się składa - utworzenie zespołu o odpowiednich kompetencjach to kwestia kilku telefonów. Współpracuję ze wspaniałymi, mądrymi i zdolnymi ludźmi, których miałam przyjemność poznać na studiach. 
 
ja i dyplom love.jpg

Design i ilustracja - przykłady moich dotychczasowych realizacji

  • Koncept gry karcianej z okazji 35-lecia OSPPT YAPA (2014)

  • Koncepcja wzornicza domofonu dla firmy Miwi Urmet (2016)

  • Praca dyplomowa (ASP) - “Zestaw przenośni” - komplet zabawek dla dzieci (2016)

  • Praca dyplomowa (Total Design Management, praca grupowa) -  projekt dla firmy FLOWAIR (2020)

  • Projekt książek miniaturek (współpraca z Natalią Sawicką) (2021)

zestaw8.jpg
yapa memo.jpg
zapiecie_IMG_3616.JPG
zGory_IMG_3589.JPG
zlozone_IMG_3619.JPG
zPrzodu_IMG_3646.JPG
tgr_orientarium_dziecial.jpg
Nowy-4.jpg
mormi.png
zefir1.png
GdzieTaKejaC.png
pluca.jpg
diamenty.jpg